Plastik Sandalye

Eames Sallanan Koltuk CVT018

Eames Sallanan Koltuk CVT018

Eames Sallanan KoltukSallanır Ahşap AyakPolipropilen Oturma Sırt YeriUV ışınlarına karşı özel olarak üretilmiş polipropilen kullanılmıştırAyak kısımlarında krom ve paslanmaz çelikt..

Plastik Çocuk Koltuk CRK006

Plastik Çocuk Koltuk CRK006

Plastik Çocuk KoltukPlastik Çocuk Koltuk desenleri ile oldukça şık bir görünüşü vardır.Antistatik özelliktedir.Özel dizayn edilmiş ergonomiktir.Çok dayanıklı ve sağlamdır.İç ve Dış..

Plastik Çocuk Koltuk CRK007

Plastik Çocuk Koltuk CRK007

Plastik Çocuk KoltukPlastik Çocuk Koltuk iki boy olarak üretilmiş olup anaokulu standartlarındadır.İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.Kırılmaz, kaymaz dayanıklıdır.Kansorejen madd..

Plastik Koltuk CNV008

Plastik Koltuk CNV008

Plastik KoltukGaz enjeksiyon sistemiyle cam elyaf ve polipropilen malzemeden üretilen plastik koltuk.UV Katkısı sayesinde güneşe karşı dayanıklıdır.Kendine özgü tasarımıyla hem iç ..

Plastik Koltuk CRK005

Plastik Koltuk CRK005

Plastik KoltukPlastik Koltuk gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımında üretilmektedir.Zarif dizaynı ile iç ve dış mekanlarda kullanılabilir.Üst üste isfitlene..

Plastik Koltuk CSS004

Plastik Koltuk CSS004

Plastik KoltukUV katkısı sayesinde renk solmalarına uzak oluşu ile konfor ve şıklığı benimseyenler için vazgeçilmez bir üründür.Plastik Koltuk iç mekan hem de dış mekan kullanımı i..

Plastik Koltuk CSS007
Plastik Koltuk CSS011

Plastik Koltuk CSS011

Plastik KoltukPlastik Koltuk iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir üründür.Doğal renkleri ve kendine özgü görünümü.Kolay Temizlenir ve Yıkanabilir.İstifleme ve Depolam..

Plastik Koltuk CSS085
Plastik Koltuk CSS093

Plastik Koltuk CSS093

Plastik KoltukPlastik Koltuk ikinci jenerasyon gaz enjeksiyon sistemiyle polipropilen ve cam elyaf karışımından üretilmiştir.Hem iç mekan hem de dış mekan kullanımı için ideal bir ..

Plastik Koltuk CSV003

Plastik Koltuk CSV003

Plastik KoltukKolayca istiflenebilir.Hava koşullarından etkilenmez. Oturum yeri ve ergonomik sırt kısmı sayesinde kalite ve işlevselliği ile ön plana çıkmaktadır.Kaymaz ayak y..

Plastik Koltuk CSV004

Plastik Koltuk CSV004

Plastik KoltukHem iç mekan hem de dış mekan kullanımında vazgeçilmez üründür.Kolay Temizlenir.Ürün Özellikleri;Genişlik : 56 cmDerinlik : 46 cmYükseklik : 80 cmRenk:..

Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 13 (2 Sayfa)